نحوه قیمت گذاری پروژه مالی حسابداری

 

کار حسابداری معمولاً شامل پروژه‌های کوچکی است که در یک مقطع زمانی مشخصی انجام می‌گیرد. پروژه حسابداری با توجه به موقعیت‌های حساس شرایط اقتصادی، بازار خوبی دارند. پروژه‌های حسابداری در ادامه می‌توانند نقطه عطفی برای دریافت پروژه‌های جدیدتر و بزرگ‌تر باشند. بنابراین اگر بتوانید برای دریافت کار حسابداری به شکل موفق عمل کنید، به مرور قادر خواهید بود به جایگاه خوبی در این عرصه دست پیدا کنید و به یک برند در رشته حسابداری تبدیل شوید. نکاتی برای موفقیت در حسابداری وجود دارد که با رعایت کردن آن‌ها پروژه‌های حسابداری خود را به خوبی انجام خواهید داد.

امروزه افراد زیادی وجود دارند که با توجه به بازار داغ رشته حسابداری مایل هستند تا با ورود به آن برای خود اعتباری دست و پا کرده و به موفقیت دست پیدا کنند. با این حال نکته‌ای که وجود دارد این است که برای موفقیت نیاز به تلاش و کسب تجربه در این رشته دارید. آنگاه می‌توانید به مرور زمان به موفقیت مطلوب خود دست پیدا کنید و در نتیجه صاحب اعتبار در بازار شوید.

با این حال لازم است انتخاب‌های درستی داشته باشید و فرایند کاری را به صورت صحیح اجرا کنید.

 

پروژه مالی حسابداری

امروز تصمیم گرفتم درباره یک مشکل در مشاغل مالی و مالیاتی چند دقیقه ای با شما هم صحبت شوم . یکی از مشکلات حسابداران نیمه حرفه ای نحوه قیمت گذاری بر روی یک کار است . کاری که حرف اول و آخر آن را قیمت می زند و اگر به این عنصر حیاتی توجه نشود ، خیلی راحت تر از آن چیزی که فکر می کنید پروژه از دست شما می رود و در اختیار رقیب و یا فرد دیگری قرار می گیرد.

 

آیا می دانید ، تمام روش ها و تکنیکهای مذاکره و بازاریابی با یک کلمه ممکن است زیر سوال برود؟ 

بله در اجرای پروژه مالی حرف اصلی و تعیین کننده قیمت است ، شما با داشتن تمام انگیزه های لازم و توانایی خیلی خوب اگر نتوانید قیمت خوب و قابل قبولی ارائه کنید ،مطمئناً یک فرصت عالی را از دست می دهید.

 

قیمت قابل قبول چیست؟

فرض کنید شما بعد از یک پروسه خیلی سخت ، قراری با مدیر عامل یک شرکت در رابطه با اجرای پروژه می گذارید . حالا بعد از حال و احوال و توضیحات جلسه که در اینجا به آن نمی پردازم ، زمان قیمت گذاری بر روی کار می رسد. اولین و بزرگترین اشتباه حسابداران ، موکول کردن قیمت گذاری به جلسات بعدی می باشد. این حرکت دقیقاً کار شما را غیر عملیاتی می کند ، شاید در موارد خیلی خاص و شرکتهای بزرگ ، برگزاری جلسات مستمر منتهی به یک قرارداد خیلی خوب شود ، ولی این دلیلی بر عمومیت این کار نیست. شما باید بتوانید در همان جلسه و ملاقات اول قیمت گذاری را به سرانجام برسانید.

اولین ذهنیتی که یک مدیر در عدم قیمت گذاری در جلسه اول از شما تصور می کند، ناتونی در استقلال فردی از جانب شما خواهد بود. یعنی شما در این جلسه قادر به قیمت گذاری نیستید و حتماً باید با یک بالاسری مشاوره کنید. بهترین حالت در موفقیت شما قیمت پیشنهادی است . حالا تازه رسیدیم به ابتدای سخن ، اینکه چگونه قیمت دهید !

 

قاطع باشید ! 

یکی از ویژگی های مجریان موفق در پروژه های مالی یکسان سازی و پیشنهاد قیمت با قاطعیت است . پاسخ آنان به این سوال پس از توضیحات و بررسی کار این جمله زیباست : من این کار را با 15 میلیون در مدت 6 ماه انجام می دهم . بلافاصله با واکنش طرف مقابل روبر وخواهید شد ، حالا زمان پاسخ بعدی است ، پاسخ شما می تواند اینطور باشد ، قیمت کار من این است نمونه کارهام هم مشخص است ، دیگر تصمیم گیری با شماست .

نکته قابل توجه نمونه کار انجام شده قبلی شماست و دیگری قاطع بودن شما در این پیشنهاد است .

 

 

>

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش